Madde:1-Kapsam

Güncel ISO 9001 gelişmelerine buradan ulaşabilirsiniz...

Kapsam

ISO 9001 Belgesi standardı, kuruluşların müşteri ve uygulanabilir yasal şartları yani birincil ve ikincil mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli olarak sağlama yeteneğini gösterme ihtiyacı olduğunda ve sistemin sürekli iyileştirilmesi, müşteri ve uygulanabilir birincil ve ikincil mevzuat şartlarına uygunluk güvencesi için gereken prosesler dahil sistemi etkin olarak uygulayarak müşteri memnuniyetini artırmayı amaçladığında kalite yönetim sisteminin karşılaması gereken kriter ve şartları kapsamaktadır.

iso 9001 standart madde:1 kapsam içerik

ISO 9001 Belgesi standardının tüm şartları genel bir çerçevede olup tipe veya boyuta ya da tedarik edilen ürün ve hizmete ayrı ayrı bakılmaksızın her kuruluşa uygulanabilir yapıda olması amaçlanmıştır.

ISO 9001 Belgesi standardında yer alan ürün veya hizmet tanımı müşteriler için amaçlanan veya müşterinin talep ettiği ürünlere uygulanmaktadır.

#Madde:1-Kapsam, #Madde:2-Atıf Yapılan Standartlar, #Madde:3-Terimler ve Tanımlar, #Madde:4-Kuruluşun Bağlamı, #Madde:5-Liderlik, #Madde:6-Planlama, #Madde:7-Destek, #Madde:8-Operasyon, #Madde:9-Performans Değerlendirme, #Madde:10-Sürekli İyileştirme

Yeterince Bilgi Aldınız Mı ?

Başvuru Yapmak İster Misiniz ?

Uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sağlamak için sizi bekliyoruz...

ISO 9001 Galerisini İncelediniz mi ?

Hemen İncele

Bloğumuzdaki Güncel Makaleleri İncele

Hemen İncele

Periyodik Kontrol ve Muayene ihtiyacınız mı var ?